Smartwatch V8 – karóra, vélemények, ár, észrevételeit, hivatalos honlapja

[Total: 0    Average: 0/5]

között intelligens órák a cég által gyártott „Mifree Technology

25 Smartwatch V8   karóra, vélemények, ár, észrevételeit, hivatalos honlapja

Co. Limited” (Kína), modell Smartwatch V8 érdemel különös figyelmet, mert egy innovatív eszköz számos kiegészítő funkcióval.

Leírás Smartwatch V8

Modell áttekintés Smartwatch V8 kell kezdeni, hogy a funkciók intelligens karóra SW 007 kiemelkedik a csoportból hasonló termékek.

1. A funkció “kihangosító”.

LI>

2. Notification fogadott üzenetek és hívások.
  3. Emlékeztető ütemezett események tükröződnek a belső és a külső memória eszközök vagy okostelefon.
  4. A SIM kártya a telefon egy egyedi számot telepítve a készülékre.
  5. Az a képesség, hogy a munka nélkül SIM-kártya behelyezése Bluetooth és az okostelefon.
  6. Ha szinkronizálni intelligens karóra sw 007 okostelefonnal távirányító a kamera utolsó.
  7. vezérlése alvási fázis.
  8. Office funkciók: naptár, számológép.
  9. Lépésszámláló kalóriával.
  10. Zenelejátszó lejátszására tárolt fájlok a külső memória kártya vagy szinkronizálva okostelefon.
  11. A riasztás több mód (sípolás, rezgés).
  12. Az időzítő (stopper).
  13. A funkció “sit-in emlékeztető” (alkalmazás számára ülő munka).
  14. fényképezőgép – teszi fotó- és videofelvétel külső memóriakártya.
  15. Internet böngésző.
  16. OL>

Ha beszélni általános leírása Smartwatch V8, sokoldalú karóra készült unisex stílusban. Dial kerek esetén acélból készült egy speciális bevonattal, így a nézni a mechanikai szilárdsága a külső hatásokra. A hevedert készült hipoallergén, tartós, lágy gumi.

Intelligens karóra Smartwatch V8 kiegészítőként alkalmas mind öltönyt és alkalmi ruhák és is nélkülözhetetlen azok számára, akik szeretik az aktív szabadidő és az önálló vezetés.

Műszaki jellemzők a karóra Smartwatch V8

• A készülék típusa, karóra telefon, kamera és egyéb funkciók.
  • Cél egyetemes.
  • A belső memória mennyisége 32,0 MB.
  • A kiterjesztésének lehetőségét a memória segítségével külső kártya 32 GB-ig.
  • Kompatibilitás külső rendszerekkel típusú Android és iOS.
  • A típusú memóriakártya micro CD.
  • Kamera – 1,3 mpx.
  • A telefonvonal típusa kártya – a mikro-SIM.
  • Támogatás az Internet elérés – 2G.
  • Az eset acél polimer bevonattal, fekete, acél betétekkel.
  • szíj – gumi, fekete színű.
  • A geometriai méreteinek 56 × 48х15 mm.
  • Átmérő – 31,0

mm.

• Display – variáció, kapcsolható touch (dial vagy elektromos).
  • képernyő – TFT 1,22 240 × 240.
  • Nyelvi beállítások menü – orosz vagy angol nyelven.
  • Akkumulátor kapacitása 200 mA h
  • Időtartam munka újratöltés nélkül – nem kevesebb, mint 72,0 órán át.
Ajánl  Leucelin Plus - vélemények a karcsúsító tablettákról

Lásd még: x2 intelligens Watch felülvizsgálat intelligens órák

Az okok, amiért meg kell vásárolni Smartwatch V8:

• Smartwatch V8 – a legjobb gadget az aktuális napon a sorban a termékek ennek a csoportnak.
  • kiváló minőségű és anyagok megbízható működése érdekében, függetlenül a környezeti feltételektől és a használattól.
  • stílusos design lehetővé teszi, hogy a tartozékként különböző típusú ruházatot.
  • képes szinkronizálni okostelefonnal különböző típusú bővíti

unnamed file Smartwatch V8   karóra, vélemények, ár, észrevételeit, hivatalos honlapja

a felhasználási felhasználók a különböző felhasználói csoportok számára.

Előnyök Smartwatch V8, összehasonlítva a hasonló termék más márka

• teljesítmény hangszóró és mikrofon elég folytatni a beszélgetést valakivel kihangosító és nem zavarja a többi dolgot (sport, vezetés, stb.);
  • ha dolgozik együtt egy okostelefon, a kijelzőn megjelenik egy információ bejövő hívás kapcsán az előfizető csak akkor szükséges, hogy nyomja meg a gombot az óra;
  • a munkaképesség Autonóm az okostelefon, ha az egyes SIM-kártyákkal.

A megszerző innovatív SmartWatch sw007 akkor felejtsd el a többi elektronikus szerkentyű, mert ez a készülék fogja helyettesíteni őket teljesen. Smartwatch sw007 lehet egy nagy ajándék minden alkalomra, emellett egyszerűen vásárolt hivatalos kiskereskedők és kiskereskedelmi hálózatok és internetes források.

A népszerű bevásárló hely Аliexpress, intelligens karóra sw 007 is felismerték a gyártás megkezdése. Ahhoz, hogy használni az összes funkcióját a SmartWatch egy csomagban kommunikáció az okostelefonon szükség további szoftver telepítésére.

Lásd még: KW18 intelligens Watch – intelligens karóra SIM kártyával

A csomag mellett a smart watch jön egy kábel szolgál az

Most 50%-os akcióban rendelheti csak itt100%-osan biztonságos !!!!

akkumulátor töltése és használati útmutató orosz nyelven. A használati útmutató leírja, hogyan kell engedélyezni és letiltani a készüléket, helyezze a SIM-kártyát és a memóriakártyát. Részletesen kifejtette, hogyan kell elvégezni a szükséges beállításokat, szinkronban használt okostelefon.

Ha nem okostelefon Smartwatch V8 lesz képes helyettesíteni és normál módban, elvégzi a fő funkciója – ellenőrzés és megjelenik az aktuális idő.

Ajánl  Orthofix - korrektor ahol vásárolni a legolcsóbb, hogyan működik?

& nbsp;

Kelemen Gréta
About Kelemen Gréta 350 Articles
"Kevesen ismerik az igazi Kelemen Gréta-t, de a legfontosabb két dolog, amit tudni kell, hogy az optimista és precíz, természetesen barátságos, szemlélődő és racionális, de kisebb dózisokban, és gyakran elkényeztetik a nem érzéketlen szokások is. Az optimizmusa azonban, amiért gyakran imádják. A barátok gyakran számítanak róla és romantikus természetükre a szükség idején. Persze senki sem tökéletes, és Bogdánnak számos hibája van. A tisztesség és az instabilitás hajlamos az úton járni, bár inkább személyes szinten, mint mások számára. Szerencsére a pontossága általában ott van, hogy enyhítse a fújásokat."